Sigma Video Białystok

Od 14 lat pracując wspólnie dokumentujemy różne uroczystości. Naszą pasją jest wykonywanie reportaży z uroczystości weselnych, co daje nam satysfakcję i środki na życie. Wkładamy swoje serce i zaangażowanie w każdą bez wyjątku uroczystość. Każdą młodą Parę traktujemy indywidualnie, starając się dać z siebie wszystko, aby efekt był jak najlepszy. Osobiście wykonujemy każde zlecenie zarówno z - możecie być państwo spokojni, że zobaczycie właśnie nas na uroczystości, bo zawsze sami wykonujemy wszystkie umowy. Czasami w przypadku drugiej kamery zatrudniamy pomocnika i pracujemy w trójkę. Znamy wiele pięknych miejsc do wykonania z pleneru - w naszym towarzystwie poczujecie się Państwo rozluźnieni i spokojni. Jednak nie chodzi przecież o państwa spokój i dobre samopoczucie tylko o dobry materiał wykonany niekiedy w ogromnym upale lub dużym mrozie. Dlatego liczymy na współpracę i prosimy o zaufanie, a końcowy efekt zadowoli Państwa w 100%.

 

Jesteśmy przygotowani na różne niespodzianki. Zawsze posiadamy zapasową na wypadek różnych losowych sytuacji. Nigdy nie zaliczyliśmy wpadki z powodu awarii sprzętu. Służymy dobrą radą i doświadczeniem, w ekstremalnych sytuacjach zawsze wiemy co robić aby finalny materiał był jak najlepszy. Proszę mieć to na uwadze decydując się na podpisanie umowy.

Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług i polecicie nas swoim znajomym. Przemawia za nami nasze doświadczenie w wideofilmowaniu oraz profesjonalnej fotografii ślubnej. Wideofilmowanie oferujemy na terenie województwa podlaskiego (głównie Białystok, Łomża, Bielsk Podlaski). Jednak nie ograniczamy się tylko do regionu białostockiego. Naszymi klientami coraz częściej są pary z województwa mazowieckiego (Warszawa, Zielonki, Marki) oraz łódzkiego oraz lubelskiego.

Posiadamy aktualne upoważnienie Kurii Biskupiej do filmowania i wykonywanie fotografii. Dzięki temu nie mamy problemów z proboszczami świątyń w których przychodzi nam pracować.

Sigma Video Studio to:

 Właściciel :Łukasz Górski -NIP: 5422846035  Numer wpisu do ewidencji : REGON: 200809215 001463220  

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i zapraszamy do współpracy!