KATECHEZY PRZEDMAŁŻEŃSKIE 2018 w Archidiecezji Białostocka

 

 

Forma podstawowa 5 spotkań + dzień skupienia

Data

Parafia

Adres

Dzień

Godzina

7 I – 11 II

Najświętszego Serca Pana Jezusa

Białystok, ul. Traugutta 25

niedziela

16.00

7 I – 11 II

NMP z Guadalupe

Białystok, ul. Wrocławska 8

niedziela

13.00*

14 I – 18 II

Miłosierdzia Bożego

Białystok, pl. Bł. ks. Michała Sopoćki 1

niedziela

18.00*

21 I – 25 II

NMP Matki Kościoła

Białystok, ul. Pogodna 63

niedziela

18.00*

21 I – 25 II

Św. Rocha

Białystok, ul. Ks. A. Abramowicza 1

niedziela

16.00

21 I – 25 II

Św. Jadwigi

Białystok, ul. Słonecznikowa 8

niedziela

18.00*

26 I – 2 III

Bł. Bolesławy Lament

Białystok, ul. M. Dąbrowskiej 3

piątek

19.00

11 II – 18 III

Jezusa Miłosiernego

Czarna Białostocka, ul. Żeromskiego 2

niedziela

17.00*

11 II – 18 III

Świętej Anny

Krynki

niedziela

12.00*

11 II – 18 III

Narodzenia NMP

Krypno

niedziela

10.00*

11 II – 18 III

Opatrzności Bożej

Michałowo

niedziela

16.45

11 II – 18 III

Św. Jana Chrzciciela

Narewka

info tel. 85 6858027

11 II – 18 III

MB Bolesnej

Wasilków - Święta Woda

niedziela

18.00

11 II – 18 III

Św. App. Piotra i Pawła

Trzcianne

niedziela

9.30*

11 II  18  III

NMP Matki Miłosierdzia

Wasilków, ul. Kościuszki 2

niedziela

18.00*

18 II – 24 III

Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa

Sokółka, ul. Jana Pawła II, 5

niedziela

15.30

18 II  25 III

MB Częstochowskiej i św. Kazimierza

Mońki, ul. Ks. Małynicza 1

niedziela

18.00*

18 II  25 III

Ofiarowania NMP

Różanystok

niedziela

14.00

18 II  25 III

Św. Jana Chrzciciela

Białystok, ul. Stoczni Gdańskiej 69

niedziela

16.00

8 IV – 13 V

Ducha Świętego

Białystok, ul. Sybiraków 2

niedziela

18.00*

8 IV – 13 V

Znalezienia i  Podwyższenia Krzyża Świętego

Korycin

niedziela

18.00*

15 IV – 20 V

Św. Andrzeja Boboli

Białystok, ul. Św. Andrzeja Boboli 49a

niedziela

18.00*

15 IV – 20 V

Św. Jadwigi

Białystok, ul. Słonecznikowa 8

niedziela

18.00*

15 IV – 20 V

Św. Stanisława

Białystok, ul. Wiadukt 2b

niedziela

12.45*

22 IV – 27 V

Niepokalanego Serca Maryi

Białystok, ul. Ks. S. Suchowolca 27

niedziela

16.00

22 IV – 27 V

Zmartwychwstania Pańskiego

Białystok, ul. Abp R. Jałbrzykowskiego 5

niedziela

18.00*

29 IV – 3 VI

Św. Maksymiliana

Białystok, ul. Św. Maksymiliana 8

niedziela

18.00*

6 V – 10 VI

Św. Wojciecha

Białystok, ul. Warszawska 46a

niedziela

16.30

20 V – 24 VI

Świętej Rodziny

Białystok, ul. Ogrodowa 2a

niedziela

18.00*

20 V – 24 VI

Św. Kazimierza

Białystok, ul. Św. Kazimierza 2

niedziela

18.00*

20 V – 24 VI

Chrystusa Króla

Białystok, ul. Ciołkowskiego 4

niedziela

18.00*

5 VIII – 9 IX

Matki Bożej Fatimskiej

Białystok, ul. Kraszewskiego 15b

niedziela

18.00*

26 VIII – 30 IX

Św. Karola Boromeusza

Białystok, ul. Pułaskiego 94

niedziela

18.00*

2 IX – 7 X

NMP Matki Kościoła

Białystok, ul. Pogodna 63

niedziela

18.00*

9 IX – 14 X

Niepokalanego Serca Maryi

Białystok, ul. Ks. S. Suchowolca 27

niedziela

16.00

16 IX – 21 X

Ducha Świętego

Białystok, ul. Sybiraków 2

niedziela

18.00*

23 IX – 28 X

Św. Kazimierza

Białystok, ul. Św. Kazimierza 2

niedziela

18.00*

23 IX – 28 X

Miłosierdzia Bożego

Białystok, pl. Bł. ks. Michała Sopoćki 1

niedziela

18.00*

30 IX – 4 XI

Św. Rocha

Białystok, ul. Ks. A. Abramowicza 1

niedziela

16.00

14 X – 18 XI

Wszystkich Świętych

Białystok, ul. Antoniuk Fabryczny 45

niedziela

18.00*

21 X – 25 XI

NMP Królowej Rodzin

Białystok, ul. NMP Królowej Rodzin 6

niedziela

18.00*

4 XI – 9 XII

Św. Wojciecha

Białystok, ul. Warszawska 46a

niedziela

16.30

11 XI – 16 XII

Św. Brata Alberta

Mońki, al. Wojska Polskiego 47

niedziela

17.00*

11 XI – 16 XII

Św. App. Piotra i  Pawła

Suchowola

niedziela

17.00

18 XI  23 XII

Wniebowzięcia NMP

Sokółka, ul. Ogrodowa 38

niedziela

12.00*

Forma podstawowa - rozszerzona

7 I – 18 II

Św. Jana Chrzciciela

Choroszcz

niedziela

16.30

7 II – 21 III

Św. Jerzego

Białystok, ul. Rzymowskiego 43

środa

19.00

6 V – 7 VI bez 31V

Katechezy katedralne

Białystok , sala nr 12 - obok katedry

czwartek i niedziela

18.00

15 X – 10 XII

Katechezy akademickie

Białystok, sala nr 9 "Winnica" - obok katedry

poniedziałek

18.00

Forma nadzwyczajnawymaganewcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa

Katechezy Weekendowe

Białystok


13 – 14 I, 3 – 4  II, 3 – 4 III, 21 – 22 IV, 12 – 13 V, 9 – 10 VI, 15 – 16 IX, 13 – 14 X, 10 – 11 XI, 1 – 2 XII

Białystok, Parafia pw. NMP Nieustającej Pomocy ul. Czarnej Hańczy 56. CZAS: sobota: godz. 8 - 18, niedziela: godz. 9 - 15. GRUPA: max. 20 par. KOSZT: 120 zł/osoba /bez noclegu/. ZALICZKA: 70 zł/osoba. INFO: poczta@rodzinabialystok.pl, tel. 507028603 /pn - pt/. ZAPISY: poczta@rodzinabialystok.pl

Katechezy Weekendowe

Różanystok


26 – 27 I, 20 – 21 IV, 25  26 V, 26  27 X, 23  24 XI

Różanystok, Sanktuarium Maryjne. CZAS: piątek: godz. 17 - 21, sobota: godz. 9 - 20. GRUPA: min. 7 par - max. 15 par.

KOSZT: 100 zł  /osoba /+ opłata za nocleg/, ofiara w trakcie katechez. INFO I ZAPISY: tel. 604 716 351, mail: rozanystok@salezjanie.pl

"Weekend dla zakochanych"

Hermanówka


16  18 II, 20  22 IV, 28 – 30 IX

Hermanówka k. Juchnowca, Dom Rekolekcyjny. CZAS: trzydniowe: piątek godz. 18 - niedziela godz. 14. GRUPA: max. 20 par.

KOSZT: 170 zł/osoba/. INFO: kpm@rekolekcje.bialystok.pl, tel. 503538357 /do godz. 20/ ZAPISY: www.rekolekcje.bialystok.pl