Sprzęt

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, aby Państwa wideo oraz zdjęcia ślubne były najwyższej jakości. Posiadamy również zapasowy sprzęt video i foto, aby zabezpieczyć się przed awariami technicznymi. Poniżej przedstawiamy skróconą charakterystykę kamer oraz aparatów fotograficznych, które używamy do uwiecznienia Państwa ślubu i zabawy weselnej w postaci filmu wideo oraz zdjęć fotograficznych.

Sony PWX 200 wyposażony jest w uniwersalny, bagnetowy mechanizm mocowania 1/3 cala na potrzeby szybkiej wymiany obiektywu; do kamkordera można dołączyć wiele różnorodnych obiektywów wideo.

Mamy możliwość zastosowania edycji nieliniowej przy użyciu dołączonej funkcji nagrywania do pamięci, co daje zapis HDV/DVCAM/DV w plikach na standardowych kartach pamięci stałej typu CompactFlash®. Oferuje to klientom wszechstronność i różnorodne możliwości działania, co staje się powoli ważnym elementem wymaganym w nagrywaniu filmów do ślubu i innych okoliczności.

Kamera Sony PWX 200 posiada również tryb progresywnego nagrywania natywnego 25p HDV oraz wyjście HDMI.

Ten nowy podręczny kamkorder umacnia wszechstronność działania profesjonalnych produktów firmy Sony w standardzie HDV, i otwiera nowy obszar możliwości dla produkcji cyfrowego wideo w formacie ‘high-definition’. Czy to na potrzeby filmów dokumentalnych, ogólnej produkcji telewizyjnej, filmów niskobudżetowych, muzycznych klipów video, telewizji przez Internet, edukacji czy szerokiej gamy zastosowań w rejestrowaniu wydarzeń firmowych i imprez rozrywkowych, nowa kamera firmy Sony HVR-Z7 jest idealnym rozwiązaniem.

Cyfrowa kamera Sony FX 1000e doskonała dla profesjonalistów, którzy chcą, by to do nich należało ostatnie słowo podczas przygotowywania filmu czy reportażu. Szeroka gama akcesoriów, mnóstwo użytecznych funkcji, w jakie wyposażonoFX 1000E, sprawiają, że kamera będzie doskonałym narzędziem pracy dla szczególnie wymagających osób. Na tej stronie znajdziesz dokładny opis możliwości, jakie roztacza przed tobą Sony FX1000, prezentację wbudowanych w nią funkcji i parametrów które mają ułatwić Ci pracę.

Sony HVL-20DW2 znakomicie sprawdzi się w warunkach niedostatecznego oświetlenia. Posiada dwa tryby pracy: z mocą 10W z akumulatorami Sony NP-F330, 530, 550 oraz oraz 20W z akumulatorami NP-F730H, 750, 950. Akumulator nie jest dołączony do lampy. Sony HVL-20DW2 współpracuje z takimi kamerami Sony jak: DCR-VX2100E, HDR-FX1 oraz HDR-FX7E. Opis zaczerpniety z e-cyfrowe.

Zasięg błysku w lampie jest bardzo zróżnicowany. W zależności od tryby fotografowania. 580EX II to następca popularnego modelu 580EX. Według danych producenta w lampie w porównaniu do swojej poprzedniczki. Flesz ten jest dedykowany do aparatów z serii EOS, idealnie będzie współpracował m.in. z EOS 1D i EOS 5D. Z aparatami EOS typu A działa system E-TTL II/E-TTL a z EOS typu B działa system TTL. Nowa lampa została uszczelniona, dzięki czemu jest ona odporna na wilgoć. Idealnie będzie nadawała się do uszczelnianej obudowy lustrzanki Canon EOS 1D Mark III.

CYRKON został zaprojektowany do pracy z większością kamer systemów MDV, HDV itp. o maksymalnym ciężarze do 3 kg. Dzięki użyciu amortyzatora teleskopowego urządzenie idealnie stabilizuje kamerę w pozycji pionowej i poziomejorazi skutecznie eliminuje wszystkie niepożądane drgania. Używanie statywu minimalizuje zmęczenie ręki i kręgosłupa operatora, a zastosowane regulacje dopasują urządzenie do każdej sylwetki.

Model wyposażony jest w automatycznie blokujące szybkozłącze pozwalające na błyskawiczne wypinanie kamery z gniazda i pracę "z ręki" lub zainstalowanie urządzenia w statywie typu tripod.

Statyw wykonano z estetycznych, tworzyw sztucznych najwyższej jakości oraz lekkich stopów aluminium. Całość zapewnia wysoką wytrzymałość, przy jednoczesnym zachowaniu minimalnej wagi. Oparcie pokryte jest gładkim materiałem gąbczastym, ułatwiającym przyczepność do ubrania osoby obsługującej.

Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM. Wyjątkowo skomplikowana konstrukcja: aż 23 soczewki (w tym 4 UD o niskiej dyspersji). Znakomita optyka, porównywalna z najlepszymi obiektywami o stałej ogniskowej. Wewnętrzne ogniskowanie i system FT-M. Najnowszy stabilizator trzeciej generacji o czasie reakcji rzędu 0.5s wyjątkowo efektywnie koryguje drgania, przesuwając maksymalny czas fotografowania z ręki aż o trzy działki. Obiektyw jest zabezpieczony przed wpływami środowiska (można także uszczelnić jego połączenie z korpusem EOSa 1v lub 1D gumowym o-ringiem). Jest kompatybilny z Extenderami 1.4 i 2x. Wyposażono go w uchwyt filtrów żelatynowych z tyłu i w 77-milimetrowy gwint z przodu.

Profesjonalny zestaw firmy Sennheiser model EW 100 ENG G3. Zestaw zawiera: miniaturowy nadajnik i odbiornik (typu kieszonkowego), mikrofon miniaturowy typu klip o charakterystyce dookólnej ME 2,nadajnik nakładany SKP 100 G3, kable:cinch i XLR oraz adapter.

Zestaw ew 100 ENG G3 to doskonałe narzędzie podczas rejestracji w różnorodnych warunkach. Mikrofon ME 2 jest prawie niewidoczny - typ miniatura. Mały nadajnik kieszonkowy SK 100 G3 i odbiornik kamerowy EK 100 G3 oraz nakładany nadajnik SKP 100 G3.

Funkcje 21,1-megapikselowa, pelnoklatkowa matryca CMOS Procesor DIGIC 4 Czulosc ISO do 25600 Zapis filmów Full HD (1080, 30 kl./s) 3,0-calowy ekran LCD VGA z Live View Zdjecia seryjne (JPEG, 3,9 kl./s) do zapelnienia karty 9-polowy AF (+ 6 pól wspom. AF) Korpus ze stopu magnezu.

W przypadku podpisywania umowy przez Państwo z innym zakładem jak nasz zawsze warto zapytać o sprzęt, jaki użyje do sfilmowania Państwa wesela. Może okazać sie że nie ma swojego sprzętu i korzysta z wypożyczalni. W takim wypadku sprzęt nie zawsze musi być sprawny, a Ślub zostaje na całe życie.

Nasza firma dysponuje sprzętem kupionym w 2012 , ktory jest w 100% sprawny!!!!